Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 273953-2022
Griechenland-Thessaloniki: Fotokopier- und Offsetdruckgeräte
2022/S 099-273953
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Προμήθεια εφαρμογών λογισμικού, φωτοαντιγραφικών, και λοιπών μηχανών γραφείου
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30120000 Fotokopier- und Offsetdruckgeräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια εφαρμογών λογισμικού, φωτοαντιγραφικών και λοιπών μηχανών γραφείου ,τηλεφωνικών συσκευών, καμερών και καταμετρητών χρημάτων και η παροχή υπηρεσιών υποστήριξης , συντήρησης και προώθησης
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Επέκταση και Αναβάθμιση Λογισμικού Τηλεργασίας
Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
64222000 Telearbeit
48514000 Fernzugriffssoftwarepaket
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: