Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa wyposażenia pracowni zawodowych dla trzech szkół z Powiatu Lubańskiego w ramach projektu „Wsparcie kształcenia zawodowego w powiecie lubańskim”
Numer referencyjny: SR.042.3.10.2020
II.1.2)Główny kod CPV39162100 Pomoce dydaktyczne
II.1.4)Krótki opis:
Dostawa wyposażenia do 14 specjalistycznych pracowni w 3 szkołach Powiatu Lubańskiego:
Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Lubaniu (ZSEM), ul. Leśna 8, 59-800 Lubań pracownie: -obróbki metali CNC, -komputerowa IT, -eksploatacji maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych, -montażu maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych, -językowa,-diagnostyczna samochodowa.
Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Adama Mickiewicza w Lubaniu (ZSP), ul. Łokietka 2, 59-800 Lubań: - 2 pracownie komputerowe IT.
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu (KZL), ul. Kopernia 31, 59-800 Lubań pracownie: - 2 pracownie językowe, -2 pracownie komputerowe IT, -dla zawodu technik organizacji reklamy/technik reklamy, - gastronomiczna.