Usluge - 274293-2021
Submission deadline has been amended by:  383872-2021
Hrvatska-Zagreb: Usluge na području odnosa s javnošću
2021/S 104-274293
Obavijest o nadmetanju
Usluge
Pravna osnova:
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Usluge odnosa s javnošću, promidžbe projekta i vidljivosti za projekt sanacije jame Sovjak
Referentni broj: E-VV-10/2021
II.1.2)Glavna CPV oznaka
79416000 Usluge na području odnosa s javnošću
II.1.4)Kratak opis:
Predmet nabave je pružanje stručne pomoći Naručitelju u svezi usluga odnosa s javnošću, promidžbe projekta i vidljivosti za projekt sanacije jame „Sovjak“.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
Vrijednost bez PDV-a: 1 530 652.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupama
Ovaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a
79342000 Usluge plasmana
72400000 Usluge interneta
79822500 Usluge grafičkog oblikovanja
79810000 Usluge tiskanja
II.2.4)Opis nabave: