II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa elementów i części zamiennych zespołów transportowych kolejek podwieszanych i spągowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku (nr grupy 295-29).
Reference number: 701802116
II.1.2)Main CPV code42419000 Parts of lifting and handling equipment
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2017 poz. 1579 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa elementów i części zamiennych zespołów transportowych kolejek podwieszanych i spągowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)42419000 Parts of lifting and handling equipment
II.2.4)Description of the procurement:
Zadanie nr 1 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 2 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 3 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 4 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 5 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 6 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
II.2.1)Title:
Zadanie nr 7-zespół sterujący
Lot No: 7
Zadanie nr 7 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 8-zawiesie hakowe
Lot No: 8
Zadanie nr 8 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 9 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 10 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 11 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 12-zespół rolki
Lot No: 12
Zadanie nr 12 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 13-zawór sterujący
Lot No: 13
Zadanie nr 13 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 14 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 15-wózek jezdny
Lot No: 15
Zadanie nr 15 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 16-wózek prowadzący
Lot No: 16
Zadanie nr 16 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 17-wózek nośny
Lot No: 17
Zadanie nr 17 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 18 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 19 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 20-wózek transportowy
Lot No: 20
Zadanie nr 20 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 21-wózek jezdny
Lot No: 21
Zadanie nr 21 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 22-wózek jezdny
Lot No: 22
Zadanie nr 22 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 23 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 24-zespół zawiesia
Lot No: 24
Zadanie nr 24 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 25-zespół koła
Lot No: 25
Zadanie nr 25 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 26-wózek nośny
Lot No: 26
Zadanie nr 26 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 27-zespół rolki
Lot No: 27
Zadanie nr 27 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 28 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 29-wózek nośny
Lot No: 29
Zadanie nr 29 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 30-koło jezdne
Lot No: 30
Zadanie nr 30 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 31 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 32 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 33 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 34-zespół rolki
Lot No: 34
Zadanie nr 34 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 35 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 36 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 37-koło jezdne
Lot No: 37
Zadanie nr 37 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 38-zespół zawiesia
Lot No: 38
Zadanie nr 38 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 39-rozdzielacz
Lot No: 39
Zadanie nr 39 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 40 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 41-zespół napędowy
Lot No: 41
Zadanie nr 41 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 42-zawór sterowania
Lot No: 42
Zadanie nr 42 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 43-wózek prowadzący
Lot No: 43
Zadanie nr 43 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 44 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 45 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 46 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 47 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 48-wózek nośny
Lot No: 48
Zadanie nr 48 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 49 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 50-rozdzielacz
Lot No: 50
Zadanie nr 50 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 51-koło jezdne
Lot No: 51
Zadanie nr 51 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 52 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 53-wózek jezdny
Lot No: 53
Zadanie nr 53 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 54-wózek jezdny
Lot No: 54
Zadanie nr 54 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 55-zespół rolki
Lot No: 55
Zadanie nr 55 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 56 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 57 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 58-koło jezdne
Lot No: 58
Zadanie nr 58 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 59 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 60 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 61 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 62 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 63-zespół dwuwózkowy
Lot No: 63
Zadanie nr 63 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 64 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 65-rozdzielacz
Lot No: 65
Zadanie nr 65 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 66-układ sterowania
Lot No: 66
Zadanie nr 66 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 67-części zamienne
Lot No: 67
Zadanie nr 67 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.