Usluge - 274482-2020
Submission deadline has been amended by:  383835-2020
Hrvatska-Zagreb: Usluge na području odnosa s javnošću
2020/S 113-274482
Obavijest o nadmetanju
Usluge
Pravna osnova:
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Usluge odnosa s javnošću, promidžbe projekta i vidljivosti za projekt sanacije jame Sovjak
Referentni broj: E-VV-9/2020
II.1.2)Glavna CPV oznaka
79416000 Usluge na području odnosa s javnošću
II.1.4)Kratak opis:
Predmet nabave je pružanje stručne pomoći Naručitelju u svezi usluga odnosa s javnošću, promidžbe projekta i vidljivosti za projekt sanacije jame „Sovjak“.
U postupku izravne dodjele bespovratnih sredstava Sanacija lokacije visokoonečićene opasnim otpadom –jama Sovjak (KK.06.3.1.06) u sklopu Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014-2020 (OPKK 2014-2020), Ministarstvo zaštite okoliša i energetike donijelo je Odluku o financiranju 29. lipnja 2018. godine, kojom se projektu dodjeljuju EU sredstva. Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava potpisan je 13. srpnja 2018. godine. Sredstva za financiranje realizacije cjelokupnog projekta sanacije jame Sovjak osigurana su kroz EU fondove i sredstva FZOEU (korisnika).
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
Vrijednost bez PDV-a: 1 530 652.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupama
Ovaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a
II.2.4)Opis nabave:
Usluga odnosa s javnošću, promidžbe projekta i vidljivosti u sklopu predmetnog ugovora obuhvaća sljedeće alate:
Aktivnost 1. Osmišljavanje vizualnog identiteta projekta (izrada zaštitnog znaka - logotipa projekta te njegova razrada rješenja za njegovu primjenu na različitim analognim i digitalnim informativno – edukativnim, promidžbenim i poslovnim materijalima u tisku i elektroničkim medijima,
Aktivnost 2. Priprema dokumenata odnosa s javnošću,
Aktivnost 3. Informativno edukativne radionice za sudionike provedbe projekta,
Aktivnost 4. Izrada internetske stranice projekta,
Aktivnost 5. Izrada mobilne aplikacija s podacima o kakvoći zraka,
Aktivnost 6. Izrada edukativno-informativnih materijala,
Aktivnost 7. Izrada edukativnih oglasnih materijala,
Aktivnost 8. Kontinuirana stručna podrška u realizaciji projekta