II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa zasuw i zaworów przemysłowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku (nr grupy asortymentowej 291-6)
Reference number: 701701229
II.1.2)Main CPV code42131230 Gate valves
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2014 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz.1579 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zasuw i zaworów przemysłowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku. Przedmiot zamówienia podzielono na 20 zadań - zgodnie z załącznikiem B do niniejszego ogłoszenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ .
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Armatura przemysłowa - zasuwy klinowe
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)42131230 Gate valves
II.2.4)Description of the procurement:
Armatura przemysłowa - zasuwy klinowe szacunkowa wielkość dostaw 1 250 sztuk. Szczegółowe wymagania określono w do SIWZ.
Armatura przemysłowa - zasuwy nożowe
Lot No: 2
Armatura przemysłowa - zasuwy nożowe szacunkowa wielkość dostaw 50 sztuk. Szczegółowe wymagania określono w do SIWZ.
Armatura przemysłowa - zasuwy płytowe
Lot No: 3
Armatura przemysłowa - zasuwy płytowe szacunkowa wielkość dostaw 97 sztuk. Szczegółowe wymagania określono w do SIWZ.
Armatura przemysłowa - zawory zaporowe
Lot No: 4
Armatura przemysłowa - zawory zaporowe szacunkowa wielkość dostaw 152 sztuk. Szczegółowe wymagania określono w do SIWZ.
Armatura przemysłowa - zawory zwrotne
Lot No: 5
Armatura przemysłowa - zawory zwrotne szacunkowa wielkość dostaw 785 sztuk. Szczegółowe wymagania określono w do SIWZ.
Armatura przemysłowa - zawory bezpieczeństwa
Lot No: 6
Armatura przemysłowa - zawory bezpieczeństwa szacunkowa wielkość dostaw 23 sztuk. Szczegółowe wymagania określono w do SIWZ.
Lot No: 7
Armatura przemysłowa - zawory bezpieczeństwa szacunkowa wielkość dostaw 6 sztuk. Szczegółowe wymagania określono w do SIWZ.
Lot No: 8
Armatura przemysłowa - zawory bezpieczeństwa szacunkowa wielkość dostaw 5 sztuk. Szczegółowe wymagania określono w do SIWZ.
Armatura przemysłowa - zawory redukcyjne
Lot No: 9
Armatura przemysłowa - zawory redukcyjne szacunkowa wielkość dostaw 18 sztuk. Szczegółowe wymagania określono w do SIWZ.
Armatura przemysłowa - zawory kulowe
Lot No: 10
Armatura przemysłowa - zawory kulowe szacunkowa wielkość dostaw 161 sztuk. Szczegółowe wymagania określono w do SIWZ.
Armatura przemysłowa - regulatory ciśnienia
Lot No: 11
Armatura przemysłowa - regulatory ciśnienia szacunkowa wielkość dostaw 4 sztuk Szczegółowe wymagania określono w do SIWZ.
Armatura przemysłowa -zawory redukcyjne ze sterownikiem
Lot No: 12
Armatura przemysłowa - zawory redukcyjne ze sterownikiem szacunkowa wielkość dostaw 7 sztuk. Szczegółowe wymagania określono w do SIWZ.
Armatura przemysłowa -sterowniki do zaworów redukcyjnych
Lot No: 13
Armatura przemysłowa - sterowniki do zaworów redukcyjnych szacunkowa wielkość dostaw 6 sztuk. Szczegółowe wymagania określono w do SIWZ.
Armatura przemysłowa - zawory redukcyjne z samoregulacją
Lot No: 14
Armatura przemysłowa - zawory redukcyjne z samoregulacją szacunkowa wielkość dostaw 9 sztuk. Szczegółowe wymagania określono w do SIWZ.
Armatura przemysłowa - zawory redukcyjne przełożeniowe
Lot No: 15
Armatura przemysłowa - zawory redukcyjne przełożeniowe szacunkowa wielkość dostaw 10 sztuk. Szczegółowe wymagania określono w do SIWZ.
Armatura przemysłowa - zawory odcinające
Lot No: 16
Armatura przemysłowa - zawory odcinające szacunkowa wielkość dostaw 21 sztuk. Szczegółowe wymagania określono w do SIWZ.
Armatura przemysłowa - zawory napowietrzająco-odpowietrzające
Lot No: 17
Armatura przemysłowa - zawory napowietrzająco-odpowietrzające szacunkowa wielkość dostaw 1 sztuka. Szczegółowe wymagania określono w do SIWZ.
Armatura przemysłowa - zawory pływakowe
Lot No: 18
Armatura przemysłowa - zawory pływakowe szacunkowa wielkość dostaw 1 sztuka. Szczegółowe wymagania określono w do SIWZ.
Armatura przemysłowa - zawory napełniające
Lot No: 19
Armatura przemysłowa - zawory napełniające szacunkowa wielkość dostaw 2 sztuki. Szczegółowe wymagania określono w do SIWZ.
Armatura przemysłowa - zasuwy klinowe z napędem elektrycznym
Lot No: 20
Armatura przemysłowa - zasuwy klinowe z napędem elektrycznym szacunkowa wielkość dostaw 2 sztuki. Szczegółowe wymagania określono w do SIWZ.