Supplies - 274593-2018
Poland-Katowice: Miscellaneous structures
2018/S 120-274593
Contract notice – utilities
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa stóp podporowych do obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018 – 2019 w ramach składów konsygnacyjnych (nr grupy 281-2).
Reference number: 701801378/01
II.1.2)Main CPV code
44212320 Miscellaneous structures
II.1.4)Short description:
Przedmiotem przetargu jest dostawa stalowych stóp podporowych chodnikowej obudowy górniczej stosowanych w podziemnych wyrobiskach zakładów górniczych do posadowienia łuków ociosowych wykonanych z kształtowników korytkowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 w ramach składów konsygnacyjnych – (nr gr. 281-2) w ilości i rodzaju szczegółowo określonym w Formularzu Ofertowym, który stanowi załącznik nr 2 do SIWZ.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Zadanie nr 1
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
Stopa podporowa tłoczona o powierzchni min, 400CM2 i grubości 6 mm obudowa chodnikowa - 100 szt.
Zadanie nr 2
Lot No: 2
Stopa podporowa tłoczona o powierzchni min, 400CM2 i grubości 8 mm obudowa chodnikowa - 28952 szt.
Zadanie nr 3
Lot No: 3
Stopa podporowa tłoczona o powierzchni min, 420CM2 i grubości 8 mm obudowa chodnikowa - 16486 szt.
Zadanie nr 4
Lot No: 4
Stopa podporowa tłoczona o powierzchni min, 400CM2 i grubości 10 mm obudowa chodnikowa - 188070 szt.
Zadanie nr 5
Lot No: 5
Stopa podporowa tłoczona o powierzchni min, 600CM2 i grubości 10 mm obudowa chodnikowa - 28147 szt.
Zadanie nr 6
Lot No: 6
Stopa podporowa tłoczona o powierzchni min, 400CM2 i grubości 12 mm obudowa chodnikowa - 37401 szt.
Zadanie nr 7
Lot No: 7
Stopa podporowa tłoczona o powierzchni min, 600CM2 i grubości 12 mm obudowa chodnikowa - 9470 szt.