Hay un error que afecta a la manera en que se muestran las URL en los anuncios de formularios electrónicos. Estamos trabajando para solucionar el problema. Mientras tanto, les sugerimos que eliminen la coma (o cualquier otro carácter especial) que aparezca al final de la URL. Les rogamos disculpen las molestias.
Suministros - 274947-2019
Rumanía-Medgidia: Equipamiento médico
2019/S 112-274947
Corrigenda
Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Suministros
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
„Dotarea secțiilor spitalului cu echipamente, truse și mobilier medical (furnizare, instalare, punere în funcțiune și instruire în utilizare) — 10 loturi” 4300752/2018/1
Número de referencia: 1
II.1.2)Código CPV principal
33100000 Equipamiento médico
II.1.4)Breve descripción:
Acord-cadru de furnizare echipamente, truse si mobilier medical conform specificatiilor tehnice si cantitatilor minime si maxime de la nivelul caietului de sarcini – 10 loturi.
Valoarea estimata a acordului-cadru: intre 17 967 875,90 si 20 378 966,65 RON fara TVA.
Valoarea celui mai mare contract subsecvent, RON fara TVA: RON;
— Lot 1. Anatomie patologica: 1 657 955,23 RON,
— Lot 2. Terapie Intensiva: 1 552 494,86 RON,
— Lot 3. Bloc operator: 2 541 363,59 RON,
— Lot 4. Truse endoscopie si truse instrumentar: 4 762 693,82 RON,
— Lot 5. Mobilier medical: 384 778,86 RON,
— Lot 6. Echipament de imagistica ecografica, cu ultrasunete si Doppler + Aparate de electrocardiografie: 1 868 861,00 RON,
— Lot 7. Neonatologie: 481 652,87 RON,
— Lot 8. Neurologie — Electroencefalografe + Electromiografe: 415 800,00 RON,
— Lot 9. Oftalmologie: 1 894 404,27 RON,
— Lot 10. Sterilizare: 2 505 124,40 RON.
Cantitatile minime si maxime ale AC si ale CS se regasesc la nivelul caietului de sarci [...] detalii pe www.e-licitatie.ro