Skelbimas, susijęs su pakeitimais ar papildoma informacija
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija ar perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Control de calidad y estudios geotécnicos de las obras contratadas por la Diputación Provincial de A Coruña (2022-2023), ZONA D
Nuorodos numeris: PCO001202200027
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas71731000 Pramoninės kokybės kontrolės paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
VI dalis: Papildoma informacija