С удоволствие съобщаваме, че новата версия на портала TED ще започне да функционира на 29.01.2024 г. (датата е ориентировъчна - очаква се потвърждение!) Искате ли да научите за новите функции, подобренията и въздействието върху потребителите? Вижте нашата статия и научете повече за основните промени и нови функции.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Можете да се регистрирате за нашия 4-и семинар с повторни ползватели на данни от TED, който ще се проведе на 14 декември 2023 г.
Услуги - 275183-2018
Бeлгия-Брюксел: Център за подкрепа за споделяне на данни — SMART 2018/1009
2018/S 121-275183
Обявление за поръчка
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Център за подкрепа за споделяне на данни — SMART 2018/1009
Референтен номер: SMART 2018/1009
II.1.2)Основен CPV код
72000000 ИТ услуги: консултации, разработване на софтуер, Интернет и поддръжка
II.1.4)Кратко описание:
Центърът за поддръжка за споделяне на данни улеснява транзакциите с данни и анализите на данни, като събира, разработва и разпространява чрез специализиран уебсайт инструменти и технически експертен опит и като предоставя практическа подкрепа на органите от обществения сектор и частните компании.
II.1.5)Прогнозна обща стойност
Стойност, без да се включва ДДС: 1 500 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
72253000 Услуги в помощ на потребителите и поддържане на системи
72300000 Услуги по предаване и обработка на данни
72314000 Услуги по събиране и сортиране на данни
72330000 Услуги по стандартизация и класификация на съдържание и данни
72413000 Услуги по уебдизайн
64216110 Услуги по електронен обмен на информация
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Вж. интернет адреса, посочен в раздел I.3.