Sutarties/koncesijos keitimas jos galiojimo laikotarpiu
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkančioji organizacija ar perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
AO 10559 integruotos logistikos paslaugos
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas60000000 Transporto paslaugos (išskyrus atliekų išvežimo transportą)
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas sudarant sutartį:
Preliminariosios sutarties objektas – patikėti visas užduotis, susijusias su fiziniu Leidinių biuro valdomų leidinių platinimu integruotų logistikos paslaugų teikėjui.