Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
471. sz. főút (1+000-2+850 km) fejlesztése
Hivatkozási szám: EKR000389402021
II.1.2)Fő CPV-kód45233228 Útburkolat építése
II.1.4)Rövid meghatározás:
471. sz. főút Debrecen belterületi (1+000 - 2+850 km szelvények közötti) szakasz négysávosítása (PST: K471.04.73)
VI. szakasz: Kiegészítő információk