II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Aukšto slėgio kompresorių ir kvėpavimo aparatų dalys
II.1.2)Główny kod CPV42124000 Części pomp, sprężarek, generatorów mocy lub silników
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Aukšto slėgio kompresorių COMPTRADE CTP 150-300 ir COLTRI SUB MCH 13-16-26-32/ ET COMPACT dalys
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42124000 Części pomp, sprężarek, generatorów mocy lub silników
Aukšto slėgio kompresorių BAUER 250 dalys
Część nr: 2
Aukšto slėgio kompresorių BAUER JUNIOR II, BAUER P-100 ir BAUER MARINER 320 dalys
Część nr: 3
Kvėpavimo aparatų DRAGER dalys
Część nr: 4
Kvėpavimo aparatų INTERSPIRO QS dalys
Część nr: 5
Kvėpavimo aparatų MSA AUER dalys
Część nr: 6