Rádi bychom oznámili, že 29. ledna 2024 (orientační datum – bude potvrzeno!) bude spuštěna nová verze portálu TED. Zajímají vás nové funkce, zlepšení a dopad na uživatele? Přečtěte si náš článek a další informace o hlavních změnách a funkcích.
Elektronické formuláře oznámení se vinou technických chyb nezobrazují správně. Na odstranění tohoto problému pracujeme. Další informace a pokyny naleznete na naší stránce.
Registrace na 4. seminář s uživateli dále používající data z portálu TED, který se bude konat dne 14. prosince 2023, je otevřena.
Stavební práce - 275902-2022
Česko-Praha: Stavební práce
2022/S 100-275902
Oprava
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
FN Motol - Rekonstrukce pneumologické kliniky
Spisové číslo: 76/21
II.1.2)Hlavní kód CPV
45000000 Stavební práce
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí plnění v rámci rekonstrukce Pneumologické kliniky, které spočívá v:
a) provedení projektových činností,
b) provedení stavebních prací (včetně poskytnutí souvisejících dodávek a služeb), dle Závazných podkladů stavby, které jsou uvedeny v příloze č. 2 této zadávací dokumentace.