II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
110 kV transformatoru piegāde apakšstacijām "Dobele", "Ķegums-1" un "Tukums"
Reference number: AST 2018/44
II.1.2)Main CPV code31174000 Power supply transformers
II.1.4)Short description:
110 kV transformatoru piegāde apakšstacijām "Dobele", "Ķegums-1" un "Tukums".
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 1 330 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for maximum number of lots: 3
II.2)Description
II.2.1)Title:
115/21/10,5 kV 16 MVA transformatora piegāde apakšstacijai "Dobele"
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)31174000 Power supply transformers
II.2.4)Description of the procurement:
Divu 115/21/10,5 kV 16 MVA transformatora piegāde apakšstacijai "Dobele" (pirkums).
115/21/6,3 kV 10 MVA transformatora piegāde apakšstacijai "Ķegums-1"
Lot No: 2
115/21/6,3 kV 10 MVA transformatora piegāde apakšstacijai "Ķegums-1" (pirkums).
Divu 115/21 kV 20 MVA transformatoru piegāde apakšstacijai "Tukums"
Lot No: 3
Divu 115/21 kV 20 MVA transformatoru piegāde apakšstacijai "Tukums" (pirkums).