II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa części zamiennych do lokomotyw dołowych PIOMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 – nr grupy 352-01-03
Numer referencyjny: 701801397
II.1.2)Główny kod CPV34631000 Części lokomotyw lub taboru kolejowego
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do lokomotyw dołowych PIOMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 – nr grupy 352-01-03
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Zadanie nr 1 - wkład filtra doładowania
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV34631000 Części lokomotyw lub taboru kolejowego
II.2.4)Opis zamówienia:
Wkład filtra doładowania wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Zadanie nr 2 - silnik Volvo D5A T
Część nr: 2
Silnik Volvo D5A T wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Zadanie nr 3 - klocek hamulcowy
Część nr: 3
Klocek hamulcowy wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Zadanie nr 4 - komplet przewodów hydraulicznych
Część nr: 4
Komplet przewodów hydraulicznych wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Zadanie nr 5 - rozrusznik hydrauliczny
Część nr: 5
Rozrusznik hydrauliczny wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Zadanie nr 6 - wkład filtra powietrza
Część nr: 6
Wkład filtra powietrza wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Zadanie nr 7 - rolka nośna
Część nr: 7
Rolka nośna wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Zadanie nr 8 - siłownik hamulcowy
Część nr: 8
Siłownik hamulcowy wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Zadanie nr 9 - wkład wstępnego filtra paliwa
Część nr: 9
Wkład wstępnego filtra paliwa wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Zadanie nr 10 - wkład filtra ssawnego oleju
Część nr: 10
Wkład filtra ssawnego oleju wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Zadanie nr 11 - wkład bezpieczeństwa filtra powietrza
Część nr: 11
Wkład bezpieczeństwa filtra powietrza wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Zadanie nr 12 - zespół chłodnicy oleju
Część nr: 12
Zespół chłodnicy oleju wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Zadanie nr 13 - wkład główny filtra powietrza
Część nr: 13
Wkład główny filtra powietrza wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Zadanie nr 14 - rolka M24 KPL
Część nr: 14
Rolka M24 KPL wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Zadanie nr 15 - pozostałe części zamienne
Część nr: 15
Pozostałe części zamienne wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ