II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa części zamiennych do przenośników zgrzebłowych GLINIK dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 (nr grupy 292-10-02)
Reference number: 701801490
II.1.2)Main CPV code42419800 Parts of conveyors
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego napodstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2017 poz. 1579 ze zm.)oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do przenośników zgrzebłowych GLINIK dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)42419800 Parts of conveyors
II.2.4)Description of the procurement:
Łącznik KPL wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Kołek zabezpieczający wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Sworzeń Q 50x170 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Rynna modułowa KPL wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Rynna inspekcyjna KPL wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
II.2.1)Title:
Tulejka rynny dołącznej napędu głównego
Lot No: 7
Tulejka rynny dołącznej napędu głównego wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Drabinka wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Blacha zastawki I wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Blacha zastawki II wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Rynna modułowa wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Rynna inspekcyjna wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Pozostałe części wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.