Nos complace anunciar que la nueva versión del portal TED se desplegará el 29 de enero de 2024 (fecha indicativa aún por confirmar). ¿Le interesa descubrir las nuevas funcionalidades, mejoras y repercusiones para los usuarios? Le invitamos a visitar nuestro artículo y a encontrar más información sobre los principales cambios y nuevas funcionalidades.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Nabava usluga tehničke pomoći-upravljanje projektom u okviru EU sufinanciranog projekta „Poboljšanje vodno-komunalne infrastrukture aglomeracije Kutina“
Número de referencia: 1/19
II.1.2)Código CPV principal
72224000 Servicios de consultoría en gestión de proyectos
II.1.4)Breve descripción:
Projekt obuhvaća radove i usluge na izgradnji uređaja za pročišćavanje otpadnih voda te proširenju i optimizaciji sustava javne odvodnje i javne vodoopskrbe, što u osnovi sadrži uslugu tehničke i administrativne podrške upravljanja projektom:
— nad rekonstrukcijom i izgradnjom sustava javne vodoopskrbe VS Moslavačka Posavina,
— nad rekonstrukcijom i izgradnjom sustava javne vodoopskrbe i odvodnje aglomeracije Kutina – I,
— nad rekonstrukcijom i izgradnjom sustava javne vodoopskrbe i odvodnje aglomeracije Kutina – II,
— nad rekonstrukcijom i izgradnjom nadzorno upravljačkog sustava vodoopskrbe i odvodnje (NUS),
— nad projektiranjem, izgradnjom i pokusnim radom UPOV-a Kutina 23 000 ES,
— nad projektiranjem i izgradnjom uređaja za kondicioniranje pitke vode Ravnik II kapaciteta 120 l/s,
— nad provođenjem usluga nadzora nad izvođenjem radova,
— nad provođenjem aktivnosti marketinških usluga informiranja i vidljivosti,
— nad nabavkom komunalne opreme za održavanje sustava.