Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
OPENBARE PROCEDURE VOOR een wetenschappelijke samenwerkingsovereenkomst in het domein van vaccins voor tropische ziektes VOOR REKENING VAN HET FEDERAAL AGENTSCHAP VOOR GENEESMIDDELEN EN GEZONDHEIDSPRODUCTEN
Referentienummer: FAGG-2023TroVac-F02_1
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie85120000 Medische praktijk en aanverwante diensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Wetenschappelijke evaluaties van gegevens met betrekking tot de klinische ontwikkeling van vaccins voor tropische ziekten, welke aan het FAGG voorgelegd worden ter ondersteuning van een aanvraag tot klinische studie, wetenschappelijk advies, marktvergunning of variatie aan marktvergunning.