II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
ZDRAVOTNICKÉ PŘÍSTROJE PRO DOMAŽLICKOU NEMOCNICI, A.S. - INTENZIVNÍ PÉČE
Reference number: CN/120/CN/21
II.1.2)Main CPV code33100000 Medical equipments
II.1.4)Short description:
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka zdravotnických přístrojů pro zadavatele. Předmětem části 1 VZ je dodávka 14 ks monitorů životních funkcí. Předmětem části 2 VZ je dodávky 7 ks transportních monitorů vitálních funkcí. Předmětem části 3 VZ je dodávka 4 ks hypotermicko-hypertermického přístroje. Předmětem části 4 VZ je dodávka 1 ks přístroje pro kontinuální dialýzu. Předmětem části 5 VZ je dodávka 5 ks EKG přístroje. Předmětem části 6 VZ je dodávka 2 ks transportních ventilátorů. Předmětem části 7 VZ je dodávka 6 ks odsávaček. Předmětem části 8 VZ je dodávka 1 ks přístroje pro mechanickou srdeční masáž. Předmětem části 9 VZ je dodávka 4 ks defibrilátorů s automatickým a manuálním režimem. Předmětem části 10 VZ je dodávka 5 ks automatického externího defibrilátoru (AED) pro lůžkové oddělení. Předmětem části 11 VZ je dodávka 7 ks přístrojů pro přípravu zvhlčené a ohřáté směsi O2 + vzduch (High-Flow Nasal Oxygen). Předmětem části 12 VZ je dodávka 3 ks anesteziologických přístrojů.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 18 639 064.40 CZK
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
Maximum number of lots that may be awarded to one tenderer: 12
II.2)Description
II.2.1)Title:
Část 1 - Monitor životních funkcí
Lot No: Část 1
II.2.2)Additional CPV code(s)33195100 Monitors
33195000 Patient-monitoring system
51410000 Installation services of medical equipment
50420000 Repair and maintenance services of medical and surgical equipment
II.2.4)Description of the procurement:
Předmětem této části VZ je dodávka 14 ks monitorů životních funkcí.
Část 2 - Transportní monitor vitálních funkcí
Lot No: Část 2
Předmětem této části VZ je dodávky 7 ks transportních monitorů vitálních funkcí.
Část 3 - Hypotermicko-hypertermický přístroj
Lot No: Část 3
II.2.2)Additional CPV code(s)33162100 Operating-theatre devices
Předmětem této části VZ je dodávka 4 ks hypotermicko-hypertermického přístroje.
Část 4 - Přístroj pro kontinuální dialýzu
Lot No: Část 4
II.2.2)Additional CPV code(s)33181000 Renal support devices
33181100 Haemodialysis devices
Předmětem této části VZ je dodávka 1 ks přístroje pro kontinuální dialýzu.
II.2.1)Title:Lot No: Část 5
II.2.2)Additional CPV code(s)33123200 Electrocardiography devices
Předmětem této části VZ je dodávka 5 ks EKG přístroje.
Část 6 - Transportní ventilátor
Lot No: Část 6
II.2.2)Additional CPV code(s)33157400 Medical breathing devices
Předmětem této části VZ je dodávka 2 ks transportních ventilátorů.
II.2.1)Title:Lot No: Část 7
II.2.2)Additional CPV code(s)33162000 Operating theatre devices and instruments
Předmětem této části VZ je dodávka 6 ks odsávaček.
Část 8 - Přístroj pro mechanickou srdeční masáž
Lot No: Část 8
II.2.2)Additional CPV code(s)33172200 Resuscitation devices
33182200 Cardiac stimulation devices
Předmětem této části VZ je dodávka 1 ks přístroje pro mechanickou srdeční masáž.
Část 9 - Defibrilátor s automatickým a manuálním režimem
Lot No: Část 9
II.2.2)Additional CPV code(s)33182100 Defibrillator
Předmětem této části VZ je dodávka 4 ks defibrilátorů s automatickým a manuálním režimem.
Část 10 - Automatický externí defibrilátor (AED) pro lůžkové oddělení
Lot No: Část 10
Předmětem této části VZ je dodávka 5 ks automatického externího defibrilátoru (AED) pro lůžkové oddělení.
Část 11 - Přístroj pro přípravu zvlhčené a ohřáté směsi O2 + vzduch (High-Flow Nasal Oxygen)
Lot No: Část 11
II.2.2)Additional CPV code(s)33186100 Oxygenator
33157400 Medical breathing devices
Předmětem této části VZ je dodávka 7 ks přístrojů pro přípravu zvhlčené a ohřáté směsi O2 + vzduch (High-Flow Nasal Oxygen).
Část 12 - Anesteziologický přístroj včetně monitorace
Lot No: Část 12
II.2.2)Additional CPV code(s)33172100 Anaesthesia devices
33195100 Monitors
Předmětem této části VZ je dodávka 3 ks anesteziologických přístrojů včetně monitorace.