Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Realisatie van zonnedaken
Referentienummer: I&A_2022_0010
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie09331000 Zonnepanelen
II.1.4)Korte beschrijving:
De Aanbestedende Dienst is op zoek naar één Opdrachtnemer (aannemer) die conform de Offerteaanvraag met bijlagen en eventuele Nota(‘s) van Inlichtingen, de PV (Photo Voltaic) - en elektrotechnische installaties en bijkomende werkzaamheden voor het Gemeentelijk Vastgoed realiseert.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)45261215 Aanbrengen van dakbedekking met zonnepanelen
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De opgave betreft hoofdzakelijk:
Het ontwerpen, leveren, monteren en bedrijfsvaardig opleveren van de PV- en elektrotechnische installaties, bijkomende werkzaamheden, monitoren en nazorg voor het Gemeentelijk Vastgoed (projecten) conform de offerte aanvraag en bijbehorende bijlagen.