Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Servicio de apoyo a la evaluación.
II.1.2)Código CPV principal98910000 Servicios específicos de organizaciones y entidades extraterritoriales
II.1.4)Breve descripción:
El concurso tiene por objeto establecer un servicio de apoyo a la evaluación para proporcionar asesoramiento en materia de evaluación técnica y garantía de la calidad, y reforzar el aprendizaje a partir de la evaluación a los responsables de las tareas de la DG Cooperación Internacional y Desarrollo en la sede y en las Delegaciones de la Unión Europea.
La Unidad de Evaluación de la DG Cooperación Internacional y Desarrollo será la encargada de gestionar el servicio de apoyo a la evaluación.
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 4 000 000.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)75100000 Servicios de administración pública
II.2.4)Descripción del contrato:
Véase la dirección de internet que figura en el apartado I.3.
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Novērtēšanas atbalsta dienests (ESS).
II.1.2)Galvenās CPV kods98910000 Starptautiskām organizācijām un struktūrām raksturīgi pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Konkursa mērķis ir izveidot novērtēšanas atbalsta dienestu (evaluation support service – ESS), kas Starptautiskās sadarbības un attīstības ĢD projektu vadītājiem galvenajā mītnē un ES delegācijās sniegs tehniskas konsultācijas novērtēšanā, nodrošinās kvalitāti un pastiprinās mācīšanos no novērtējumiem.
ESS vadīs Starptautiskās sadarbības un attīstības ĢD Novērtēšanas daļa.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 4 000 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)75100000 Pārvaldes pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Skatīt interneta adresi, kas minēta I.3. iedaļā.