Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Доставка на канцеларски материали за нуждите на Министерство на финансите“, обособена позиция № 1 „Доставка на канцеларски материали“
II.1.2)Основен CPV код30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
II.1.4)Кратко описание:
Обществената поръчка има за цел да обезпечи нуждите на Министерство на финансите от канцеларски материали в съответствие с условията на сключеното Рамково споразумение № СПОР-4 от 9.3.2018 г. на Централния орган за покупки.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове22800000 Регистри, счетоводни книги, класьори, формуляри и други напечатани изделия от хартия или от картон
22850000 Класьори и аксесоари за тях
22851000 Класьори
30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
30191000 Офис оборудване, без мебелировка
30192000 Принадлежности за офиса
30193000 Органайзери и принадлежности
30194000 Чертожни принадлежности
30195000 Табла
30197000 Дребно офис оборудване
30199000 Артикули от хартиената промишленост и други хартиени изделия
30199500 Кутии класьори, класьори за писма, кутии за подреждане и подобни изделия
30237460 Компютърни клавиатури
39264000 Аксесоари за класьори или картотеки
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Включва доставка на канцеларски материали и различни офис принадлежности за нуждите на Министерство на финансите.