Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Servicios - 277388-2019
Polonia-Varsovia: Servicios de sistemas y apoyo
2019/S 113-277388
Anuncio de información previa
El presente anuncio tiene por objeto reducir los plazos de recepción de ofertas
Servicios
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Zapewnienie całości ochrony stacji roboczych Ministerstwa Sprawiedliwości wraz z mechanizmami zabezpieczającymi przez wyciekami danych
II.1.2)Código CPV principal
72250000 Servicios de sistemas y apoyo
II.1.4)Breve descripción:
II.1.5)Valor total estimado
II.1.6)Información relativa a los lotes
El contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.4)Descripción del contrato:
II.1.6) Informacje o częściach:
Zamawiający zastrzega sobie prawo do podziału (możliwość podziału) przedmiotowego zamówienia na części.