Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:Número de referencia: 20190613
II.1.2)Código CPV principal72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
II.1.4)Breve descripción:
De RvA is voornemens 1 overeenkomst af te sluiten met betrekking tot het beheer van de centrale infrastructuur en digitale werkplekken. De RvA is voornemens om aan 1 leverancier de opdracht te gunnen. Gekozen is voor een Europese aanbesteding volgens de openbare procedure.
II.1.5)Valor total estimado
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)72510000 Servicios de gestión relacionados con la informática
II.2.4)Descripción del contrato:
De geraamde waarde van de opdracht op basis van de huidige uitgaven bedraagt ca. 200 000,- EUR excl. btw per jaar. Over een periode van 4 jaar is de waarde 800 000,- EUR excl. btw.
De hierboven genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie. Leverancier kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De huidige bedragen zijn op basis van de huidige situatie, welke wezenlijk anders is dan de gevraagde situatie (een volledige outsourcing). Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw.