Директива 2004/18/ЕО
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Описание
II.1.1)Заглавие на поръчката, предоставено от възлагащия орган:
Месечна статистика относно енергията.
II.1.2)Вид на поръчката и място на изпълнение на строителството, място на доставката или място на предоставяне на услугитеУслуги
Категория услуга № 10: Услуги по проучване на пазара и изследване на общественото мнение
Основна площадка или място на изпълнение на строителството, място на доставката или място на предоставяне на услугите: Помещения на доставчика.
код NUTS LU LUXEMBOURG (GRAND-DUCHÉ)
II.1.4)Информация относно рамковото споразумение
II.1.5)Кратко описание на поръчката или покупката/ите
II.1.6)Oбщ терминологичен речник (CPV)79330000 Статистически услуги
II.2)Количество или обем на поръчката
II.2.1)Общо количество или обем :
Обемът на работата е приблизително за 450 човекодни на година.
II.2.2)Информация относно опциитеОпции: не