Servicios - 277730-2019
Chequia-Stráž pod Ralskem: Servicios de programación
2019/S 113-277730
Anuncio de licitación
Servicios
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Dodávka aplikačního softwaru pro vývoj a výstavbu pilotní jednotky na úpravu potravinářských roztoků
II.1.2)Código CPV principal
72243000 Servicios de programación
II.1.4)Breve descripción:
Předmětem veřejné zakázky je doprogramování a instalace aplikačního softwaru pro pilotní jednotku na úpravu potravinářských roztoků.
II.1.5)Valor total estimado
Valor IVA excluido: 800 000.00 CZK
II.1.6)Información relativa a los lotes
El contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.4)Descripción del contrato: