5.3.3. Wykonawca spełni warunek dotyczący zdolności technicznej lub zawodowej, o którym mowa w pkt 5.2.1. lit. c) SIWZ, jeżeli wykaże, że:
5.3.3.1 dla części: 1 zamówienia - gmina Mełgiew i Piaski
a) wykonał w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie:
— co najmniej 2 (dwie) usługi, polegające na wykonaniu modernizacji EGiB, przeprowadzonej w trybie art. 24a ustawy z dnia 17.5.1989 r. Prawo geodezyjne i kartograficzne, zwanej dalej „ustawą Pgik”, lub wykonaniu weryfikacji (kontroli) wykonania modernizacji EGiB przeprowadzonej w trybie art. 24a ustawy Pgik
oraz
— co najmniej 1 (jedną) usługę, polegającą na wykonaniu założenia mapy zasadniczej w postaci wektorowej albo na utworzeniu zbiorów danych GESUT i BDOT500 lub wykonaniu weryfikacji (kontroli) wykonania założenia mapy zasadniczej w postaci wektorowej albo utworzenia zbiorów danych GESUT i BDOT500.
Wartość każdej z usług polegających na:
— wykonaniu modernizacji EGiB, nie może być mniejsza niż 300 000,00 PLN brutto,
2. Zamawiający uzna kwalifikacje zawodowe uzyskane w innych niż Rzeczpospolita Polska państwach członkowskich Unii Europejskiej, państwach członkowskich Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) oraz Konfederacji Szwajcarskiej (odpowiednie uprawnienia zawodowe w dziedzinie geodezji i kartografii) wymagane dla osób objętych opisem przedmiotu zamówienia, których odpowiednie kwalifikacje zawodowe zostały uznane na zasadach określonych w ustawie z dnia 22.12.2015 r. o zasadach uznawania kwalifikacji zawodowych nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej (Dz.U. z 2016 r. poz. 65).