Nos complace anunciar que la nueva versión del portal TED se desplegará el 29 de enero de 2024 (fecha indicativa aún por confirmar). ¿Le interesa descubrir las nuevas funcionalidades, mejoras y repercusiones para los usuarios? Le invitamos a visitar nuestro artículo y a encontrar más información sobre los principales cambios y nuevas funcionalidades.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Está abierta la inscripción a nuestro cuarto taller para reutilizadores de datos de TED el 14 de diciembre de 2023
Servicios - 277737-2019
Polonia-Varsovia: Paquetes de software y sistemas de información
2019/S 113-277737
Anuncio de licitación
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Dostawa, wdrożenie i utrzymanie oprogramowania tworzącego system klasy ERP w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Número de referencia: BDG.zp.23.1.52.2019
II.1.2)Código CPV principal
48000000 Paquetes de software y sistemas de información
II.1.4)Breve descripción:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa, wdrożenie i utrzymanie oprogramowania tworzącego system klasy ERP w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi (MRiRW) oraz dostawa, instalacja i konfiguracja platformy sprzętowej, wraz z zapewnieniem licencji na rzecz Zamawiającego, integracją z wewnętrznymi i zewnętrznymi systemami wykorzystywanymi w MRiRW oraz szkoleniem użytkowników.
II.1.5)Valor total estimado
II.1.6)Información relativa a los lotes
El contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)
72611000 Servicios de apoyo informático técnico
II.2.4)Descripción del contrato:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, wdrożenie i utrzymanie oprogramowania tworzącego system klasy ERP (System) w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi (MRiRW) oraz dostawa, instalacja i konfiguracja platformy sprzętowej, wraz z zapewnieniem licencji na rzecz Zamawiającego, integracją z wewnętrznymi i zewnętrznymi systemami wykorzystywanymi w MRiRW oraz szkoleniem użytkowników.
Przedmiot zamówienia obejmuje następujące obszary merytoryczne podstawowe:
1) Finanse i księgowość (dysponent I stopnia i dysponent III stopnia);
2) Planowanie (dysponent I stopnia i dysponent III stopnia);
3) Budżet zadaniowy (dysponent I stopnia i dysponent III stopnia);
4) Obsługa umów (dysponent I stopnia i dysponent III stopnia);
5) Kadry (podstawowy zakres);
6) Płace;
7) Sprawozdawczość (dysponent I stopnia i dysponent III stopnia);
8) Obsługa kasowa.
2. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w zakresie następujących obszarów merytorycznych:
1) Majątek trwały;
2) Gospodarka magazynowa;
3) Szkolenia;
4) Służba przygotowawcza;
5) Oceny i rozwój zawodowy;
6) Praktyki/staże/wolontariat;
7) Portal pracowniczy;
8) Obsługa delegacji (krajowe/zagraniczne).
Zamawiający najpóźniej w dniu 31.3.2020 r. złoży Wykonawcy w formie pisemnej oświadczenie o skorzystaniu lub rezygnacji z prawa opcji, przy czym niezłożenie przez Zamawiającego powyższego oświadczenia we wskazanym wyżej terminie będzie traktowane jako rezygnacja z prawa opcji.
Wykorzystanie prawa opcji nie jest obowiązkowe. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu.