II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa części zamiennych do obudów ścianowych typu KW/ZRP dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział ZRP w 2018 roku (nr grupy 295-27-17).
Reference number: 511800215
II.1.2)Main CPV code43140000 Mobile hydraulic-powered mine roof supports
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2017 poz. 1579 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do obudów ścianowych typu KW/ZRP dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział ZRP w 2018 roku.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)43140000 Mobile hydraulic-powered mine roof supports
II.2.4)Description of the procurement:
Siłownik korekcji wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Stojak hydrauliczny wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Siłownik stropnicy wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
II.2.1)Title:
Siłownik osłony czoła ściany
Lot No: 6
Siłownik osłony czoła ściany wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Siłownik hydrauliczny wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Siłownik osłony pola przejścia
Lot No: 8
Siłownik osłony pola przejścia wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Lot No: 9
Przesuwnik korygujący wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Siłownik układów stabilizacji
Lot No: 11
Siłownik układów stabilizacji wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Przesuwnik sekcji wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Przesuwnik układu przesuwnego
Lot No: 13
Przesuwnik układu przesuwnego wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Siłownik osłony przejścia
Lot No: 14
Siłownik osłony przejścia wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Podpora stropnicy wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Lot No: 17