Supplies - 277885-2018
Poland-Katowice: Power distribution cables
2018/S 122-277885
Contract notice – utilities
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
„Dostawa kabla elektroenergetycznego dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Murcki – Staszic w 2018 roku w ramach składów konsygnacyjnych” - nr grupy 313-2.
Reference number: 701801455-1
II.1.2)Main CPV code
31320000 Power distribution cables
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Zamówienie obejmuje dostawę kabla elektroenergetycznego w ilości 7 000 m.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
Kabel YHKGXSEKFTZNYN 3X185/30 3,6/6KV CU Elektroenergetyczny w ilości 7 000 m