II.1)Opis
II.1.1)Naziv predmeta nabave koji je dodijelio javni naručitelj:
Oprema za nadogradnju (jačanje) komunikacijskih kanala MUP-MVEP i MVEP-DM/KU.
II.1.2)Vrsta ugovora i mjesto izvođenja radova, isporuke robe ili pružanja uslugaRoba
Kupnja
Glavno mjesto ili lokacija radova, isporuke robe ili pružanja usluga: Prvi smjer – trasa Petretićev trg 2 (MVEP) – Trg N. Š. Zrinjskog 7-8 (MVEP).
Drugi smjer – trasa Trg N. Š. Zrinjskog 7-8 (MVEP) – Vukovarska ulica 33 (MUP).
Treći smjer – trasa Vukovarska ulica 33 (MUP) – Petretićev trg 2 (MVEP), koja mora ići drugim DTK putanjama u odnosu na 2 prethodne trase.
NUTS kod HR011 Grad Zagreb
II.1.4)Podaci o okvirnom sporazumu
II.1.5)Kratak opis ugovora ili nabave(a)
Predmet nabave je izgradnja optičke mreže i povezivanje 3 lokacije u Zagrebu i to:
a) Prvi smjer – trasa Petretićev trg 2 (MVEP) – Trg N. Š. Zrinjskog 7-8 (MVEP);
b) Drugi smjer – trasa Trg N. Š. Zrinjskog 7-8 (MVEP) – Vukovarska ulica 33 (MUP);
c) Treći smjer – trasa Vukovarska ulica 33 (MUP) – Petretićev trg 2 (MVEP), koja mora ići drugim DTK putanjama u odnosu na 2 prethodne trase.
II.1.6)Jedinstveni rječnik javne nabave (CPV)45232300 Izgradnja i pomoćni radovi za telefonske i komunikacijske vodove
II.2)Količina ili opseg predmeta nabave
II.2.1)Ukupna količina ili opseg:
U troškovniku je navedena točna količina predmeta nabave.
Procijenjeni troškovi bez PDV-a: 1 134 000 HRK
II.2.2)Podaci o opcijamaOpcije: ne