Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Study on the use of polarimetry for radar applications.
Reference number: 17.ESI.OP.007.
II.1.2)Main CPV code35000000 Security, fire-fighting, police and defence equipment
II.1.4)Short description:
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 135 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
Please refer to the tender documents, available at the e-tendering address specified above under point I.3.
Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Studio sull'uso della polarimetria per applicazioni radar.
Numero di riferimento: 17.ESI.OP.007.
II.1.2)Codice CPV principale35000000 Attrezzature di sicurezza, antincendio, per la polizia e di difesa
II.1.4)Breve descrizione:
II.1.5)Valore totale stimatoValore, IVA esclusa: 135 000.00 EUR
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Cfr. documenti di gara, disponibili all'indirizzo e-tendering indicato al punto I.3).
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Pētījums par polarimetrijas izmantošanu radaru lietojuma jomā.
Atsauces numurs: 17.ESI.OP.007.
II.1.2)Galvenās CPV kods35000000 Drošības, ugunsdzēsības, policijas un aizsardzības aprīkojums
II.1.4)Īss apraksts:
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 135 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Lūdzam skatīt konkursa dokumentus, kas pieejami iepriekš I.3. iedaļā norādītajā "eTendering" adresē.