Правно основание:
Регламент (ЕС, Евратом) № 2018/1046
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Вътрешни помощни услуги — Южно и Източно Средиземноморие
Референтен номер: ETF/2022/OP/0015
II.1.2)Основен CPV код63500000 Услуги на туроператори и на туристически агенции; спомагателни туристически услуги
II.1.4)Кратко описание:
ETF търси доставчик, който може да предоставя услуги за подкрепа на дейностите на ETF в страните от Южното и Източното Средиземноморие (а именно Алжир, Египет, Йордания, Ливан, Мароко, Палестина и Тунис).
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 700 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове63500000 Услуги на туроператори и на туристически агенции; спомагателни туристически услуги
73000000 Научни изследвания и експериментални разработки и свързаните с тях консултантски услуги
80530000 Услуги по професионално обучение
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Вътрешни помощни услуги — Южно и Източно Средиземноморие.
Base jurídica:
Reglamento (UE, Euratom) n ° 2018/1046
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Servicios de apoyo al país - Mediterráneo meridional y oriental
Número de referencia: ETF/2022/OP/0015
II.1.2)Código CPV principal63500000 Servicios de agencia de viajes, operadores turísticos y asistencia al turista
II.1.4)Breve descripción:
La ETF busca un proveedor que sea capaz de prestar servicios de apoyo a las actividades de la ETF en los países del Mediterráneo meridional y oriental (a saber, Argelia, Egipto, Jordania, Líbano, Marruecos, Palestina y Túnez).
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 700 000.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)63500000 Servicios de agencia de viajes, operadores turísticos y asistencia al turista
73000000 Servicios de investigación y desarrollo y servicios de consultoría conexos
80530000 Servicios de formación profesional
II.2.4)Descripción del contrato:
Servicios de apoyo al país - Mediterráneo meridional y oriental.