II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa kształtowników stalowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 273-6
Numer referencyjny: 701902780
II.1.2)Główny kod CPV44212500 Kątowniki i profile
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2017 poz. 1579 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Zadanie nr 1 - Dwuteownik stalowy specjalny
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44212500 Kątowniki i profile
II.2.4)Opis zamówienia:
Dwuteownik stalowy specjalny wg asortymentu określonego w Załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 2 - Ceowniki stalowe
Część nr: 2
Ceowniki stalowe wg asortymentu określonego w Załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 3 - Ceowniki stalowe
Część nr: 3
Zadanie nr 4 - Kątowniki stalowe równoramienne
Część nr: 4
Kątowniki stalowe równoramienne wg asortymentu określonego w Załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 5 - Kątowniki stalowe nierównoramienne
Część nr: 5
Kątowniki stalowe nierównoramienne wg asortymentu określonego w Załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 6 - Kątowniki stalowe równoramienne
Część nr: 6
Zadanie nr 7 - Dwuteowniki stalowe szerokostopowe
Część nr: 7
Dwuteowniki stalowe szerokostopowe wg asortymentu określonego w Załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 8 - Dwuteowniki stalowe
Część nr: 8
Dwuteowniki stalowe wg asortymentu określonego w Załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 9 - Teowniki stalowe wysokie
Część nr: 9
Teowniki stalowe wysokie wg asortymentu określonego w Załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 10 - Profile zamknięte prostokątne
Część nr: 10
Profile zamknięte prostokątne wg asortymentu określonego w Załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 11 - Profile zamknięte kwadratowe
Część nr: 11
Profile zamknięte kwadratowe wg asortymentu określonego w Załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 12 - Kształtownik prostokątny i kwadratowy z bednarki
Część nr: 12
Kształtownik prostokątny i kwadratowy z bednarki wg asortymentu określonego w Załączniku nr 2 do SIWZ.