С удоволствие съобщаваме, че новата версия на портала TED ще започне да функционира на 29.01.2024 г. (датата е ориентировъчна - очаква се потвърждение!) Искате ли да научите за новите функции, подобренията и въздействието върху потребителите? Вижте нашата статия и научете повече за основните промени и нови функции.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Доставки - 278781-2020
България-Пловдив: Хроматографи
2020/S 115-278781
Обявление за поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на иновативна система за директен двудименсионален хроматографски масспектрометричен анализ
II.1.2)Основен CPV код
38432200 Хроматографи
II.1.4)Кратко описание:
Предмет на настоящата обществена поръчка е: „Доставка на иновативна система за директен двудименсионален хроматографски масспектрометричен анализ“. В обхвата на обществената поръчка са включени дейности по доставка, монтаж, инсталация, въвеждане в експлоатация, провеждане на обучения, профилактика, гаранционна поддръжка на апаратура/система за директен двудименсионален хроматографски масспектрометричен анализ. Изискванията към изпълнението на дейностите, попадащи в обхвата на поръчката, в т.ч. минималните изисквания към техническите характеристики на апаратурата, са описани в Техническа спецификация – приложение към документацията за участие в процедурата.
II.1.5)Прогнозна обща стойност
Стойност, без да се включва ДДС: 2 254 000.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предмет на настоящата обществена поръчка е: „Доставка на иновативна система за директен двудименсионален хроматографски масспектрометричен анализ“. В обхвата на обществената поръчка са включени дейности по:
І. Доставка, монтаж, инсталация, въвеждане в експлоатация, деинсталация, повторна инсталация с въвеждане в експлоатация на високоразделителен масспектрометър с квадрупол и детектор, отчитащ времето на полет (Quadrupole Time-of-Flight Q-ToF) с опция за йонна подвижност и двудименсионална хроматографска UHPLC система, състояща се от: 1. Двудименсионална UHPLC система;2. Високоразделителен масспектрометър с квадрупол и детектор, отчитащ времето на полет (Q-ToF); 3. Софтуер и компютърна конфигурация; 4. Вакуум помпа за създаване на предварителен вакуум за Q-ToF.
ІІ. Доставка, монтаж, инсталация, въвеждане в експлоатация, деинсталация, повторна инсталация с въвеждане в експлоатация на хроматографска UHPLC система с детектор с диодна матрица и квадруполен мас-детектор, състояща се от: 1.Хроматографска UHPLC система; 2.Детектор с диодна матрица; 3.Квадруполен мас-детектор; 4.Софтуер и компютърна конфигурация; 5.Вакуум помпа за създаване на предварителен вакуум.
ІІІ. Доставка, монтаж, инсталация, въвеждане в експлоатация, деинсталация, повторна инсталация с въвеждане в експлоатация на азотен генератор за осигуряване на необходимия за работа азот на мас-детекторите с необходимите за това чистота и налягане.
ІV. Доставка, монтаж, инсталация, въвеждане в експлоатация, деинсталация, повторна инсталация с въвеждане в експлоатация на две системи за поддръжка на електрическото захранване (UPS), с монофазен вход/изход, с минимална мощност 10 kVA/10 kW, достатъчна за поддържането на апаратурата.
V. Серия от обучения за работа с апаратурата.
VІ. Гаранционна поддръжка за период от минимум 24 месеца от датата на инсталацията на апаратурата за доставената апаратура, вкл. всички нейни компоненти и аксесоари.
VІІ. Две профилактики.
VІІІ. Доставка на допълнителни компоненти.
Предвидено е доставената апаратура да бъде първоначално монтирана, инсталирана и пусната в експлоатация на адрес в гр. Пловдив, ул. „Брезовско шосе“ № 32. След изграждане на новата сграда на Център по растителна системна биология и биотехнология, апаратурата следва да бъде деинсталирана, транспортирана, монтирана, инсталирана и пусната в експлоатация на нов адрес в гр. Пловдив, ЖР „Тракия“. За покриване на рисковете, които могат да възникнат при транспортиране на апаратурата до новата сграда, изпълнителят следва да сключи за негова сметка застраховка в полза на възложителя. Новата сграда предстои да бъде изградена през 2022 год.
Предлаганата апаратура трябва да бъде фабрично нова, с параметри идентични или по-добри от минималните изисквания на Възложителя, посочени в техническата спецификация.
Пълно описание на предмета на поръчката се съдържа в Техническата спецификация – приложение към документацията за участие.