Aankondiging van een opdracht
Richtlijn 2004/18/EG
II.1)Beschrijving
II.1.1)Door de aanbestedende dienst aan de opdracht gegeven benaming:
Oproep tot kandidaatstelling – aanstellen ontwerper renovatie Kielpark.
II.1.2)Type opdracht en plaats van uitvoering van de werken, levering van de goederen of verlening van de dienstenDiensten
Dienstencategorie nr 12: Bouwkundige diensten; technische en geïntegreerde technische diensten; diensten van stedenbouw en landschapsarchitectuur; diensten voor aanverwante technische en wetenschappelijke advisering; diensten voor het uitvoeren van technische proeven en analyses
Belangrijkste plaats van uitvoering van de werken, levering van de goederen of verlening van de diensten: Antwerpen-Kiel.
NUTS-code BE211 Arr. Antwerpen
II.1.4)Inlichtingen over de raamovereenkomst
II.1.5)Korte beschrijving van de opdracht of de aankoop/aankopen
Het betreft een opdracht van diensten met als voorwerp het vooronderzoek, het volledig ontwerp, de administratieve afhandeling, de werfopvolging, de coördinatie en de leiding der werken van de renovatie en herwaardering van 3 torengebouwen met elk 96 sociale appartementen, gelegen aan het Kielpark 1 t/m 288, 2020 Antwerpen-Kiel.
Aanpalend aan de torengebouwen bevinden zich nog 2 half-ondergrondse parkeergarages: de renovatie van deze parkeergarages maakt eveneens deel uit van deze opdracht.
II.1.6)CPV-classificatie (Gemeenschappelijke woordenlijst overheidsopdrachten)71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
II.2)Hoeveelheid of omvang van de opdracht
II.2.1)Totale hoeveelheid of omvang:
II.2.2)Inlichtingen over optiesOpties: neen