Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:Reference number: 21/700.704/001
II.1.2)Main CPV code39224340 Bins
II.1.4)Short description:
De Universiteit Utrecht heeft behoefte aan een leverancier voor het leveren en plaatsen van afvalinzamelingsmiddelen in haar gebouwen. Wij zoeken één partij die dit kan. Bent u die partij? Dan nodigen wij u van harte uit om u in te schrijven op deze aanbesteding.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)39224340 Bins
II.2.4)Description of the procurement: