Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Europese aanbesteding instandhouding rekencentrumhardware SVB
Número de referencia: 2019077
II.1.2)Código CPV principal48820000 Servidores
II.1.4)Breve descripción:
Aanleiding voor deze Europese aanbesteding is de afloop van de huidige overeenkomst voor de levering en het onderhoud van rekencentrumhardware. De nieuw te sluiten raamovereenkomst met één (1) leverancier voor de levering en het onderhoud van rekencentrumhardware heeft primair als doel de instandhouding van de huidige installed base. Levering is daarbij van belang met het oog op de vervanging van de hardware die het einde van de lifecycle heeft bereikt.
II.1.5)Valor total estimado
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)50312100 Mantenimiento y reparación de ordenadores «mainframe»
48821000 Servidores de red
II.2.4)Descripción del contrato:
De verwachte waarde van de opdracht op basis van vier (4) contractjaren bedraagt: 7 000 000 EUR. Aan deze verwachte opdrachtwaarde kunnen geen rechten ontleend worden.
Voor de eigen datacentra van de SVB is sprake van een afbouwscenario, waardoor een kortere contractlooptijd mogelijk is. Voor verdere uitleg hieromtrent verwijs ik u naar het beschrijvend document.