Europa-Kommissionen, Generaldirektoratet for Internationalt Samarbejde og Udvikling, att. Jean-Herve Ramat, rue de la Loi 41, kontor 03/030, 1049 Bruxelles, BELGIEN. Henvendelser: DEVCO — afdeling R5 E-mail: europeaid-r5-call-for-tenders@ec.europa.eu
I stedet for