Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Europese aanbesteding huren en onderhouden van MFP’s en repromachines en het leveren van software en supplies.
II.1.2)Main CPV code30121300 Reproduction equipment
II.1.4)Short description:
De doelstelling van deze aanbesteding is de behoefte aan printen, kopiëren en scannen via de MFP’s en repromachines van de aanbestedende dienst optimaal in te vullen. De aanbestedende dienst wenst dit doel te realiseren door middel van een Europese aanbesteding volgens een openbare procedure. Deze aanbesteding zal moeten leiden tot uniforme dienstverlening, prijsstelling, expiratiedatum en voorwaarden voor de aanbestedende dienst.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)30125110 Toner for laser printers/fax machines
30232110 Laser printers
48773000 Print utility software package
50313000 Maintenance and repair of reprographic machinery
II.2.4)Description of the procurement:
In het prijzenblad formulier C treft u de geraamde omvang aan.