Dodávky - 279626-2021
Submission deadline has been amended by:  373972-2021
Slovensko-Bratislava: Zdravotnícky spotrebný materiál
2021/S 107-279626
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Tovary
Právny základ:
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Nákup kitov na RT – qPCR detekciu COVID-19
Referenčné číslo: S16757-2021-OddZZ
II.1.2)Hlavný kód CPV
33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky je nákup 250 ks kitov na RT-qPCR detekciu COVID-19 na vykonanie cirka 250 000 reakcií na detekciu SARS-CoV-2. Pre vírus SARS-CoV-2 by mali byť použité najmenej 2 ciele genómu ktoré kódujú kľúčové vírusové proteíny podľa odporúčaní WHO a aspoň jeden z cieľov musí byť úplne špecifický pre SARS-CoV-2 vo vzťahu k iným respiračným RNA vírusom. Kit obsahuje špecifické primery a sondy na detekciu SARS-CoV-2 vírusu v qPCR reakcií má spĺňať nasledovné:
1) kit s európskou certifikáciou pre in vitro diagnostiku - CE IVD/rovnocenný ekvivalent
2) kit určený pre použitie na prístrojoch Real Time PCR s fluorescenčnou detekciou (napr. BioRAD CFX, ThermoFisher ABI 7500, Roche Light Cycler 480 a obdobné)
3) kit na princípe TaqMan eseje s fluorescenčnou detekciou amplifikácie; nutná jednokroková esej
4) Kit zahŕňa:
— internú kontrolu na sledovanie kvality priebehu RT-PCR (vrátane syntetickej)
— kontrolu kvality odberu a izolácie cez detekciu ľudského génu
— pozitívnu kontrolu a pasívnu referenciu na kontrolu kolísania fluorescencie
5) kit umožňujúci pridanie aspoň 5(mikro)L testovanej vzorky
6) limit detekcie na úrovni min. 2 kópií genómu v reakcii so senzitivitou aspoň 95 % kit s expiračnou dobou minimálne 12 mesiacov
II.1.5)Celková odhadovaná hodnota
Hodnota bez DPH: 1 089 583.33 EUR
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV
60000000 Dopravné služby (bez prepravy odpadu)
II.2.4)Opis obstarávania: