29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Rozpoczyła się rejestracja na IV warsztaty dla użytkowników TED, w 14 grudnia 2023 r.
Dostawy - 279869-2016
Wyświetl widok skrócony
Polska-Jastrzębie-Zdrój: Talony na posiłki
2016/S 154-279869
II.1)Opis
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu
Dostawa bonów (kuponów) żywieniowych uprawniających do pozyskania produktów w celu przyrządzania posiłków profilaktycznych dla pracowników JSW S.A. KWK „Borynia – Zofiówka – Jastrzębie” Ruch „ Jas-Mos”.
II.1.2)Rodzaj zamówienia oraz lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług
Dostawy
Kupno
Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług: Suszec – JSW S.A. KWK „Borynia – Zofiówka – Jastrzębie”.
Kod NUTS PL225 Bielski
II.1.4)Krótki opis zamówienia lub zakupu:
Dostawa bonów (kuponów) żywieniowych uprawniających do pozyskania produktów w celu przyrządzania posiłków profilaktycznych dla pracowników JSW S.A. KWK „Borynia – Zofiówka – Jastrzębie” Ruch „Jas-Mos”.
Termin wykonania zamówienia: do 36 miesięcy od daty zawarcia umowy,
II.1.5)Wspólny Słownik Zamówień (CPV)
30199770 Talony na posiłki
II.1.6)Informacje na temat Porozumienia w sprawie zamówień rządowych (GPA)
Zamówienie jest objęte Porozumieniem w sprawie zamówień rządowych (GPA): nie
II.2)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)
II.2.1)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)
Wartość: 24 459 120 PLN
Bez VAT