Anuncio de información previa
El presente anuncio tiene por objeto reducir los plazos de recepción de ofertas
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Świadczenie usług z zakresu IT obejmujących usługi prototypowania i budowy aplikacji, analizy, projektowania architektury i bezpieczeństwa systemu, budowy systemu, testowania oprogramowania, wsparcia
II.1.2)Código CPV principal72220000 Servicios de consultoría en sistemas y consultoría técnica
II.1.4)Breve descripción:
Świadczenie usług z zakresu IT obejmujących usługi prototypowania i budowy aplikacji, analizy, projektowania architektury i bezpieczeństwa systemu, budowy systemu, testowania oprogramowania, wsparcia procesu wytwarzania oprogramowania w zakresie systemu teleinformatycznego Krajowego Rejestru Karnego oraz przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń dla użytkowników systemu teleinformatycznego Krajowego Rejestru Karnego
II.1.5)Valor total estimado
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.4)Descripción del contrato:
II.1.1) Nazwa
Świadczenie usług z zakresu IT obejmujących usługi prototypowania i budowy aplikacji, analizy, projektowaniaarchitektury i bezpieczeństwa systemu, budowy systemu, testowania oprogramowania, wsparcia procesuwytwarzania oprogramowania w zakresie systemu teleinformatycznego Krajowego Rejestru Karnego orazprzygotowanie i przeprowadzenie szkoleń dla użytkowników systemu teleinfor. KRS
II.1.6) Informacje o częściach:
Zamawiający zastrzega sobie prawo do podziału (możliwość podziału) przedmiotowego zamówienia na części.