Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
ICT-infrabeheer, Omgevingsdienst Zuidoost-Brabant
Número de referencia: BIZOB-2017-JATG-ODZ-00507
II.1.2)Código CPV principal72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
II.1.4)Breve descripción:
De overeenkomst bestaat uit de volgende servicevormen: Monitoring en NotificationManaged User Workspace (beheer van werkplekken en 2e en 3e lijns ondersteuningManaged Services (beheer van servers en infrastructuur)
Naast deze standaard werkzaamheden is er met regelmaat extra ondersteuning nodig in de vorm van expertise bij projecten of aanvullende 1e lijns support op piekmomenten en/of bij afwezigheid van eigen mensen. Ook deze werkzaamheden dienen bij de nieuwe ICT-partner afgenomen te kunnen worden.
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 1 500 000.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)72600000 Servicios de apoyo informático y de consultoría
72700000 Servicios de red informática
II.2.4)Descripción del contrato:
De opdracht bestaat uit beheer, monitoring, gebruikersondersteuning (2e en 3e lijns) en aanvullende ondersteuning ten aanzien van projecten en 1e lijns gebruikersondersteuning.
De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van 3 jaar en kent twee (2) optionele tweezijdige verlengingen van twee (2) jaar. De verwachte ingangsdatum van de overeenkomst is 1.11.2019.