Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:Número de referencia: IUC19-007
II.1.2)Código CPV principal79634000 Servicios de orientación profesional
II.1.4)Breve descripción:
Met deze aanbesteding beoogt de Belastingdienst te komen tot een Overeenkomst met 1 Opdrachtnemer voor de levering van een oplossing met Loopbaaninstrumenten, inclusief Implementatie, Hosting, Technisch Beheer, Onderhoud, Support, ontwikkeling en het beheer van alle benodigde software, -platforms en -infrastructuren, hierna de Oplossing genoemd, als ook het leveren, onderhouden en werkend houden van de koppelingen met het in gebruik zijnde Loopbaanportaal alsmede het op verzoek kunnen leveren van Additionele dienstverlening. De Overeenkomst wordt aangegaan voor de duur van 2 jaar, met de mogelijkheid de Overeenkomst maximaal 6 maal te verlengen met 1 jaar.
II.1.5)Valor total estimado
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
II.2.4)Descripción del contrato:
• Op basis van ervaringscijfers en prognoses is de verwachting dat het aantal af te nemen Loopbaantrajecten op jaarbasis zal liggen in de range tussen ca. 1 000 tot 2 000.
• Gemiddeld worden er bij een Loopbaantraject 3 Loopbaaninstrumenten gebruikt. Een Kandidaat zal normaal gesproken 1 Loopbaantraject uitvoeren en dan wellicht na een periode van bijvoorbeeld een aantal jaren weer een nieuw Loopbaantraject uitvoeren. Dit wordt dan gezien als 2 Loopbaan-trajecten.
• De inschatting voor het aantal af te nemen consultancy-uren is 16 per jaar (exclusief het ontwikkelen van een nieuwe koppeling naar een eventueel ander Loopbaanportaal).