Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Slimme fabrieken in nieuwe EU-lidstaten.
Referentienummer: SMART 2016/1005.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie73200000 Advies inzake onderzoek en ontwikkeling
II.1.4)Korte beschrijving:
Het doel van deze dienstenovereenkomst is de ontwikkeling van een samenhangende, gecoördineerde en duurzame aanpak ter ondersteuning van de industrie in nieuwe EU-lidstaten bij de toepassing van het concept voor slimme fabrieken en de bijbehorende relevante digitale technologieën, zoals cyberfysische systemen, het internet der dingen, digitaal ontwerp, simulatie en analyse, geavanceerde lasertechnologieën, industriële robotica, 3D-printen enz. Het initiatief stemt overeen met de activiteiten die worden uitgevoerd door de Europese Commissie ter versterking van het Europese concurrentievermogen door de ondersteuning van de digitale transformatie ervan. De opdracht moet in het bijzonder bijdragen tot de inspanningen om een netwerk van centra voor digitale innovatie uit te bouwen in Europa waar ondernemingen, in het bijzonder uit het mkb, toegang hebben tot deskundigheid, ontwikkelings- en testfaciliteiten voor digitale technologieën, alsook tot diensten inzake financiering en innovatie.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 2 000 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Zie het internetadres vermeld in I.3.
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Inteligentné továrne v nových členských štátoch EÚ.
Referenčné číslo: SMART 2016/1005.
II.1.2)Hlavný kód CPV73200000 Poradenstvo pre výskum a vývoj
II.1.4)Stručný opis:
Cieľom tejto zmluvy o obstarávaní služieb je vypracovať koherentný, koordinovaný a trvalo udržateľný prístup na podporu priemyslu v nových členských štátoch EÚ pri prijímaní koncepcie inteligentných tovární a jej digitálnych technológií, ako sú kyberneticko-fyzikálne systémy (CPS), internet vecí (IoT), digitálny dizajn, simulácia a analytika, pokročilé laserové technológie, priemyselná robotika, 3D tlač atď. Táto iniciatíva je v súlade s činnosťami, ktoré vykonáva Európska komisia s cieľom posilniť konkurencieschopnosť priemyslu v Európe podporou jeho digitálnej transformácie. Zákazkou sa prispeje najmä k úsiliu vybudovať sieť digitálnych inovačných centier v Európe, v ktorých môžu mať spoločnosti, obzvlášť MSP, prístup k odborným poznatkom, vývojovým a testovacím zariadeniam digitálnych technológií, ako aj finančným a inovačným službám.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 2 000 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis obstarávania:
Pozri internetovú adresu uvedenú v oddiele I.3.