A módosítások jellege és mértéke (a szerződés esetleges korábbi módosításainak feltüntetésével együtt):
2. sz. szerződés módosítás
A szerződés módosuló rendelkezései:
2. Szerződő Felek rögzítik, hogy az Európai Bizottság REGC214HU0068 számú, Ares (2020)1387840-05/03/2020 iktatószámon nyilvántartott, 2020. március 6. napján kelt végleges audit jelentés 5. számú megállapításában rögzített tagállami intézkedés végrehajtása érdekében az összeférhetetlenségi szabályok tekintetében kiegészítéssel élnek.