Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Elektroninių paslaugų informacinės sistemos Periodinių ataskaitų posistemio sukūrimo paslaugos
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas72262000 Programinės įrangos kūrimo paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Informacinė sistema skirta elektroninių ryšių paslaugų ir pašto paslaugos teikėjams elektronine forma pateikti informaciją apie jų atitinkamu periodu vykdytą elektroninių ryšių paslaugų ir pašto paslaugos veiklą, o perkančiajai organizacijai sudaryti sąlygas, kontroliuoti informacijos teikimą ir analizuoti pateiktus duomenis.
Sutarties vykdymo metu turi būti įgyvendintas:
— periodinių ataskaitų pateikimo įrankio sukūrimas ir įdiegimas,
— papildomų rodiklių įvedimo įrankio sukūrimas ir įdiegimas,
— periodinių ataskaitų pateikimo kontrolės įrankio sukūrimas ir įdiegimas,
— duomenų analizės įrankio sukūrimas ir įdiegimas.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 78 512.40 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)72262000 Programinės įrangos kūrimo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: