Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ-ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΝΕΩΝ, ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΑΤΕΣΤΡΑΜΜΕΝΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΧΑΡΩΝ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ 2022
Nuorodos numeris: ΤΥ/37/2022
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas37535200 Žaidimų aikštelės įrenginiai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια κι εγκατάσταση οργάνων και δαπέδων παιδικών χαρών είτε για τη δημιουργία νέων είτε για τη συντήρηση-αντικατάσταση υπαρχουσών. Επίσης, αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια και εγκατάσταση εξοπλισμού για τη δημιουργία χώρου αθλοπαιδιών (τροχοσανίδας). Στόχος για όλους τους προαναφερόμενους χώρους είναι η πιστοποίηση και η επαναπιστοποιήση τους βάσει των ισχυόντων ΦΕΚ και προτύπων. Τα είδη θα πρέπει να ανταποκρίνονται κατ’ ελάχιστο στις Τεχνικές Προδιαγραφές του Παραρτήματος Ι της μελέτης που συντάχθηκε από την Αναθέτουσα Αρχή με τον κωδικό αριθμό ΤΥ/37/2022.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Προμήθεια και τοποθέτηση εξοπλισμού παιδικών χαρών
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)37535200 Žaidimų aikštelės įrenginiai
34928400 Įrenginiai mieste
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Αναφέρεται στην προμήθεια κι εγκατάσταση οργάνων και δαπέδων παιδικών χαρών είτε για τη δημιουργία νέων είτε για τη συντήρηση-αντικατάσταση υπαρχουσών. Αναλυτική περιγραφή στο Παράρτημα Ι των εγγράφων της σύμβασης ΤΥ/37/2022.
Eξοπλισμός υπαίθριων αθλημάτων-αθλοπαιδιών skate
Pirkimo dalies Nr.: 2
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)34928520 Šviestuvų stulpai
37451000 Aikštelių sporto reikmenys
39534000 Pramoninė kiliminė danga
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια και εγκατάσταση εξοπλισμού για τη δημιουργία χώρου αθλοπαιδιών (τροχοσανίδας). Αναλυτική περιγραφή στο Παράρτημα Ι των εγγράφων της σύμβασης ΤΥ/37/2022.